JUDr. Ján Luterán - advokát

Riešiť rozvod manželstva s pomocou advokáta má množstvo výhod. Jednou z hlavných výhod je, že advokát Vám pomôže vyriešiť rozvod bez stresu a s minimom vypätých emočných situácií. Rozvodového právnika môžete takisto využiť ako sprostredkovateľa pri rokovaniach s manželom, alebo manželkou, ak sú Vaše vzťahy natoľko rozvrátené, že komunikácia s protistranou Vám spôsobuje problémy.


Použiť advokáta ako komunikátora je výhodné najmä v prípade, ak sa s protistranou neviete dohodnúť na majetkovom vyporiadaní BSM po rozvode, alebo na starostlivosti o dieťa, či na výške výživného pre dieťa. 


Advokát je schopný v takýchto prípadoch podľa Vašich priamych pokynov vyrokovať všetky podmienky rozvodu tak, aby Vás to zasiahlo čo najmenej po stránke emocionálnej, ale aj finančnej a aby ste mohli začať nový život po rozvode. 


Toto riešenie s pomocou advokáta neznamená len ušetrenie Vášho zdravia a nervov, ale aj finančnú úsporu, nakoľko advokát ako osoba znalá práva Vám zabezpečí, že si uplatníte maximum práv a oprávnených nárokov, ktoré Vám ponúka platná legislatíva voči protistrane.


Ak ste v situácii, že uvažujete o rozvode, neviete čo Vás čaká a koľko Vás to bude stáť, obráťte sa na nás. Poskytneme Vám bezplatnú konzultáciu a vysvetlíme Vám celý postup do rozvodu a po rozvode. S nami po Vašom boku sa nemusíte obávať žiadných chýb a neuvážených krokov. Advokát je zároveň pri kontakte s klientom viazaný profesnou mlčanlivosťou, preto všetky informácie, ktoré nám poskytnete ostanú dôverné.  Emailová adresa: 

POSLAŤ

Text správy: .

Meno a priezvisko: 

​KONTAKTNÝ FORMULÁR

Predmet správy: 

Pomôžeme Vám s rozvodom manželstva


Rozvod manželstva je podľa psychológov jedným z emocionálne najnáročnejších období, ktoré človek počas svojho života môže zaziť. Celý proces rozvodu aj obdobia po rozvode sa Vám bude znášať oveľa lepšie s odbornou pomocou a oporou rozvodového právnika - advokáta. 


Rozvodový právnik je špecialista  na túto konkrétnu problematiku a pri rokovaniach s protistranou ako aj pojednávaniach na súde bude pre Vás spoľahlivým partnerom, ktorý Vám pomôže predísť zbytočným chybám a stresu spojeným s rozvodom. 

Advokátska kancelária